katalog mebli tapicerowanych

Przeglądaj i pobieraj zaktualizowane katalogi 

 

 

nasze wartości

NIE NALEŻY LEKCEWAŻYĆ DROBNOSTEK, BO OD NICH ZALEŻY DOSKONAŁOŚĆ, KTÓRA NIE JEST DROBNOSTKĄ.

Michał Anioł

Salon

Salon, centralne i najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego domu. To tu odpoczywany po długim dniu, spędzamy wspólne chwile z rodziną i przyjaciółmi oraz przyjmujemy gości. A to wszystko dzieje się na pięknej i komfortowej sofie, królowej salonu. Nobonobo proponuje kilkanaście modeli sof i narożników, spośród których wybierzesz idealny dla siebie. Każdy mebel występuje w kilku wariantach, a wersje modułowe możesz dowolnie skonfigurować.

Zobacz ofertę

Sypialnia

Sypialnia nie poddaje się masowym trendom. Przeciwnie, każdorazowo potrzebuje indywidualnego podejścia. Najważniejszym meblem jest tu naturalnie łóżko. Piękne i komfortowe, tak by Twój sen zawsze był spokojny. Nobonobo proponuje łóżka zaprojektowane w ponadczasowym i uniwersalnym stylu. Każde z nich można spersonalizować dzięki szerokiemu wyborowi tkanin.

Zobacz ofertę

Stoliki kawowe

Trudno wyobrazić sobie salon bez sofy, a sofę bez stolika kawowego. W roli towarzysza sofy proponujemy trzy modele metalowych stolików i o minimalistycznym wzornictwie, pasujące do każdego wnętrza. Stoliki świetnie prezentują się w modnych kompozycjach złożonych z dwóch lub trzech modeli o zróżnicowanej wielkości i są wyjątkowo funkcjonalne.

Zobacz ofertę

Stoły

Duży stół z solidnym drewnianym blatem kojarzy nam się z ciepłem domowego ogniska. To przy nim spotykamy się z rodziną przy codziennych posiłkach i ważnych uroczystościach. Bezcenne wspólne chwile każdego dnia piszą przy stole historie każdego domu.

Zobacz ofertę

DBAMY O JAKOŚĆ

Meble marki Nobonobo tworzone są z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Zaangażowanie i doświadczenie pracowników przekłada się na wysoką jakość naszych produktów. 

 

Nowości w ofercie

Nad nowymi projektami dla Nobonobo pracuje Tomek Rygalik, który objął funkcję dyrektora artystycznego marki. Dzięki nawiązanej współpracy portfolio Nobonobo będzie się sukcesywnie powiększać nie tylko nowe modele sof. W kolekcji pojawią się również stoły, stoliki i krzesła. Autorskie projekty Rygalika dla Nobonobo oddają nowego ducha marki, stawiającej na oryginalne polskie wzornictwo

2019 nobonobo - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron